Využití v domácnostech

Image

Zahradní grily a terasové ohřívače

Tlakové lahve s kapalným propanem mají v domácnosti široké využití. Mimo jiné i v zahradních grilech nebo v terasových ohřívačích. TOMEGAS reaguje na poptávky a potřeby klientů vývojem nových lahví, a to především jejich minimální velikostí a hmotností pro snadnou manipulaci. Zároveň se snaží rozšiřovat svojí distribuční síť, aby byly lahve klientům co nejdostupnější.

plynové grily a terasové ohřívače

Většina lidí se mylně domnívá, že pro chuť pokrmu je zdroj tepla zásadní. Není to pravda, protože chuť pokrmu vzniká hlavně působením tepla a odpařováním tuků z povrchu paliva a jejich následném zachycení na povrchu pokrmu. Opakovaným zkoušením ani odborník nepozná, na jakém grilu je maso připraveno. Výběr „paliva“ může ovlivnit něco zcela jiného. Třeba i to, že některé obytné domy mají ve stanovách zakázáno grilování na otevřeném ohni čili na uhlí. Kdo má dům a vlastní zahradu je ve výhodě

Popularita grilování v letním období a obliba plynových grilů stále roste. Staly se rovnocennou alternativou klasických grilů na dřevěné uhlí. Jejich největší výhodou je komfortnost a rychlost. Není potřeba žádné komplikované zapalování či zdlouhavé čekání na správnou teplotu. Plynový gril je rozpálený během chvilky. Mezi další výhody pak patří velmi snadná regulace grilovací teploty, nízké provozní náklady i absence špinavé práce s popelem.

Na tento vývoj zareagoval TOMEGAS uvedením 5 kg propanové láhve na trh, která se velmi rychle stala jednou z nejprodávanějších.

Současně s grilováním roste i poptávka po tlakových lahvích určených do terasových ohřívačů, jež zpříjemňují a prodlužují pobyt na terase nebo zahradě domu i v chladnějších dnech. Nemluvě o komerčním využití například na zahrádkách restaurací a kaváren.

Image
Image
Image
Image
Image
Jsme 100% česká rodinná firma s více než 25letou historií.