Bezpečné lahve nové generace

Image

NOVÁ GENERACE BEZPEČNÝCH LAHVÍ

TOMEGAS PREMIUM je nová řada plynových lahví, která přináší zákazníkům větší komfort. Tyto modernizované plynové lahve nabízí oproti svým předchůdcům atraktivnější design, vyšší bezpečnostní standardy a díky odlehčeným materiálům také snadnější manipulaci. Plynové lahve TOMEGAS PREMIUM jsou plněny výhradně čistým propanem té nejvyšší kvality

výhody plynových lahví tomegas premium

Plynové lahve TOMEGAS PREMIUM jsou vyrobeny z odlehčených materiálů. Oproti tradičním ocelovým lahvím jsou tak až o dvě třetiny lehčí a umožňují snadnou manipulaci.

Zatímco běžné plynové lahve jsou obvykle plněny směsí propanu a butanu, lahve TOMEGAS PREMIUM obsahují výhradně čistý propan té nejvyšší kvality. Výhodou tohoto čistého propanu je jeho použitelnost i v extrémních podmínkách až do -42 °C, delší výdrž, maximální výkon a efektivita, čistý plamen bez nečistot. Čistý propan v lahvi je možné používat pro všechny typy spotřebičů na propan–butan.

Nové technologie používané v modernizovaných lahvích TOMEGAS PREMIUM podléhají těm nejpřísnějším bezpečnostním standardům a snižují riziko havárie na minimum.

8 KG ČISTÝ PROPAN

Image

7,5 kg ČISTÝ PROPAN

Image

10 KG ČISTÝ PROPAN

Image

10 KG ČISTÝ PROPAN PRO POHON VZV

Image
Image
Jsme 100% česká rodinná firma s více než 25letou historií.