Pohonný propan pro VZV

Image

Pohonný propan pro vysokozdvižné vozíky (VZV)

Pro pohon vysokozdvižných vozíků používáme moderní odlehčené ocelové lahve o hmotnosti náplně 11kg a TOMEGAS PREMIUM kompozit s rychlospojkou. Tyto lahve jsou od běžných propan-butanových nebo propanových lahví odlišeny visačkou upozorňující, že je lahev určena pouze pro pohon vysokozdvižných vozíků a nesmí být použita pro běžné spotřebiče.

KOMPOZITNÍ LAHVE S RYCHLOSPOJKOU CLICK-ON

BEZPEČNOSTNÍ VENTIL

zaručí Vaši maximální bezpečnost. Je součástí plynové láhve a je vybaven omezovačem nadměrného průtoku a přetlakovým pojistným ventilem.

Omezovač nadměrného průtoku: zamezí nekontrolovatelnému úniku plynu, což je velmi důležitý bezpečnostní prvek, zejména pokud se VZV využívá v uzavřených prostorech.

Přetlakový pojistný ventil: v případě vysoké teploty (např. při požáru) a nárůstu tlaku v plynové lahvi dojde k bezpečnému odpuštění plynu přes přetlakový pojistný ventil, čímž se sníží riziko exploze láhve.

Image

ADAPTÉR CLICK-ON

lze jednoduše našroubovat k hadici od VZV a zaručí jediným kliknutím bezpečně připojit hadici k plynové láhvi bez jakéhokoli šroubování nebo použití nářadí.

Image
Image

odlehčené ocelové lahve

Pro pohon vysokozdvižných vozíků používáme moderní odlehčené ocelové nebo hliníkové lahve o hmotnosti náplně 11kg. Tyto lahve jsou od běžných propan-butanových nebo propanových lahví odlišeny bílým límcem a visačkou upozorňující, že lahev je určena pouze pro pohon vysokozdvižných vozíků a nesmí být použita pro běžné spotřebiče.

TOMEGAS nakupuje tlakové lahve u renomovaných zahraničních výrobců v EU, tyto lahve splňují aktuálně platné kvalitativní a bezpečnostní normy. Ventily lahví se po naplnění opatří jednorázovou plombou TOMEGAS, deklarující kvalitu plynu a správnou hmotnost naplněných lahví. Naplněné lahve jsou označovány visačkou v souladu s platnými bezpečnostními předpisy – zákonem o chemických látkách a ADR.

hmotnost prázdného obalu se pohybuje kolem 10,5 kg

kompozitní lahve s obsahem 10 kg propanu

lahev je v praxi ověřený a provozně odolný typ obalu

Image
Image
Image
Image

VÝHODY VZV NA LPG POHON

provoz je až o 50% levnější než elektrické vozíky

pouze krátká přestávka pro „tankování“ výměnou lahve

nepotřebují drahé
nabíjecí stanice

schopnost provozu jak v hale, tak zároveň na venkovních plochách i s nerovným povrchem

výfukový systém nemusí být osazen filtrem pevných částic – výfukové spaliny neobsahují saze a tak nepoškozují přepravované zboží

možnost provozu v ekologicky chráněných lokalitách a hygienicky čistých potravinářských provozech

Image
Jsme 100% česká rodinná firma s více než 25letou historií.