Domácnosti

Image

Ekologický zdroj vytápění

Při rozhodování, jak řešit vytápění, jsou pro majitele nemovitostí důležité - ekonomika provozu, objem investičních nákladů, požadavek na komfort a současně i regionální možnosti. Vedle tradičních systémů na bázi spalování tuhých paliv jsou k dispozici elektrokotle, kotle na zemní plyn nebo tepelná čerpadla. Vytápění využívající kapalný plyn (propan) je jednou z alternativ. 

SPOČÍTEJTE SI ÚSPORU S VYTÁPĚNÍM NA PROPAN BUTAN

1

1 Druh stavby

2 Obytná plocha

3 Teplota

Na kolik stupňů chcete doma vytápět

2

4 Náklady na vytápění

Vytápění propanem: 12 345 Kč

Roční spotřeba energie: 1 234 kWh

Náklady na vytápění: 2,37 Kč / 1 kWh

5 Vaše úspora

Vytápění elektřinou: 12 345 Kč

Vytápění propanem: 12 345 Kč

Roční úspora: 1 234 Kč

 

Vytápění zemním plynem: 12 345 Kč

Vytápění propanem: 12 345 Kč

Roční úspora: 1 234 Kč

 

3

Nechte nám na sebe kontakt a ozveme se Vám s řešením vytápění na propan butan na míru.

 

Region, kde se nachází stavba:

Požádat o nabídku

přejít na propan je opravdu snadné

NAPIŠTE NÁM

Zavolejte nebo napište našemu obchodnímu zástupci. Zdarma Vám vypracujeme nabídku.

 

PŘIJEDEME K VÁM

Po odsouhlasení nabídky přijede obchodní zástupce na dané místo, kde zjistí možnost realizace a umístění zásobníku.

ÚZEMNÍ SOUHLAS

Zařídíme projektovou dokumentaci k územnímu souhlasu instalace zásobníku. Stavební povolení není potřeba. Vše je velmi snadné

REALIZACE

Zajistíme usazení zásobníku a jeho připojení ke kotli. Provedeme revize zásobníku a připojovací soustavy včetně dodání potřebné dokumentace.

Prohlédněte si také naší nabídku lahví plněných kvalitním čistým propanem nebo směsí propan butanu.

Prodej propanových lahví

Vytápění rodinných domů

Vytápění pomocí zkapalněného propanu je v současné době jedním z nejekologičtějších a nejpohodlnějších způsobů vytápění rodinných domů.

V porovnání s jinými zdroji energie, jako jsou např. hnědé a černé uhlí, LTO, vychází vytápění zkapalněným plynem jako jedno z nejméně náročných na obsluhu a má téměř nulové znečištění životního prostředí.

Použití propanu se neomezuje pouze na vytápění samotného objektu, ale lze ho rovněž bez problémů použít například na ohřev vody a vaření.

Od klasických teplovodních topných systémů se liší pouze tím, že je třeba mít navíc zásobník na plyn. Pro vytápění rodinných domů se nejvíce používá zkapalněný propan, který je nejčastěji uskladněn v zásobnících pro maximální množství 2 700 l nebo 4 850 l propanu dle požadovaného výkonu. Zásobníky je možné instalovat v pod zemí, tak zejména v nad zemí, přičemž společnost TOMEGAS umožňuje zákazníkovi veškerý servis v oblasti bezpečnosti a komfortního užívání po celou dobu instalovaného systému. Denní náklady na veškeré poskytnuté služby se pohybují ve výši několika korun na den a představují zajímavou volbu pro všechny zákazníky uvažující o komfortním, ekonomickém vytápění se všemi pozitivními aspekty pro životní prostředí.

TOMEGAS zajišťuje svým zákazníkům kompletní služby od projektu, přes výhodný prodej či pronájem tlakového zásobníku, až po pravidelné údržby a revize.

Zkapalněný plyn rozvážíme autocisternami po celém území České a Slovenské republiky, a to i v těžko dostupných oblastech. Nádrže nemusí být umístěny přímo u hlavní komunikace, protože autocisterny jsou vybaveny až 40 metrů dlouhou plnicí hadicí. Zásobování je prováděno dle potřeb zákazníka, doprava a stočení zkapalněného plynu jsou již započteny v ceně.

MOŽNOST INSTALACE NA KLÍČ – BEZ STAROSTÍ

Image
Image
Image

video

schéma uložení zásobníku

TECHNICKÁ SPECIFIKACE ZÁSOBNÍKŮ

Image
Jsme 100% česká rodinná firma s více než 25letou historií.