Domácnosti

Image

Ekologický zdroj vytápění

Při rozhodování, jak řešit vytápění, jsou pro majitele nemovitostí důležité - ekonomika provozu, objem investičních nákladů, požadavek na komfort a současně i regionální možnosti. Vedle tradičních systémů na bázi spalování tuhých paliv jsou k dispozici elektrokotle, kotle na zemní plyn nebo tepelná čerpadla. Vytápění využívající kapalný plyn (propan) je jednou z alternativ. 

SPOČÍTEJTE SI ÚSPORU S VYTÁPĚNÍM NA PROPAN BUTAN

1

1 Druh stavby

2 Obytná plocha

3 Teplota

Na kolik stupňů chcete doma vytápět

2

4 Náklady na vytápění

Vytápění propanem: 12 345 Kč

Roční spotřeba energie: 1 234 kWh

Náklady na vytápění: 2,37 Kč / 1 kWh

5 Vaše úspora

Vytápění elektřinou: 12 345 Kč

Vytápění propanem: 12 345 Kč

Roční úspora: 1 234 Kč

 

Vytápění zemním plynem: 12 345 Kč

Vytápění propanem: 12 345 Kč

Roční úspora: 1 234 Kč

 

*Orientační ceny s DPH

3

Nechte nám na sebe kontakt a ozveme se Vám s řešením vytápění na propan butan na míru.

 

Region, kde se nachází stavba:

Požádat o nabídku

přejít na propan je opravdu snadné

NAPIŠTE NÁM

Zavolejte nebo napište našemu obchodnímu zástupci. Zdarma Vám vypracujeme nabídku.

 

PŘIJEDEME K VÁM

Po odsouhlasení nabídky přijede obchodní zástupce na dané místo, kde zjistí možnost realizace a umístění zásobníku.

ÚZEMNÍ SOUHLAS

Zařídíme projektovou dokumentaci k územnímu souhlasu instalace zásobníku. Stavební povolení není potřeba. Vše je velmi snadné

REALIZACE

Zajistíme usazení zásobníku a jeho připojení ke kotli. Provedeme revize zásobníku a připojovací soustavy včetně dodání potřebné dokumentace.

Při realizaci je možné získat dotaci z programu nová zelená úsporám. Ozvěte se nám, rádi vám pomůžeme získat dotaci 25 - 100 000 Kč při přechodu na propan butan z tuhých paliv.

PORADÍME VÁM S ŽÁDOSTÍ O DOTACI +420 841 113 114

Nová zelená úsporám (více info).

Vytápění rodinných domů

Vytápění pomocí zkapalněného propanu je v současné době jedním z nejekologičtějších a nejpohodlnějších způsobů vytápění rodinných domů.

V porovnání s jinými zdroji energie, jako jsou např. hnědé a černé uhlí, LTO, vychází vytápění zkapalněným plynem jako jedno z nejméně náročných na obsluhu a má téměř nulové znečištění životního prostředí.

Použití propanu se neomezuje pouze na vytápění samotného objektu, ale lze ho rovněž bez problémů použít například na ohřev vody a vaření.

Od klasických teplovodních topných systémů se liší pouze tím, že je třeba mít navíc zásobník na plyn. Pro vytápění rodinných domů se nejvíce používá zkapalněný propan, který je nejčastěji uskladněn v zásobnících pro maximální množství 2 700 l nebo 4 850 l propanu dle požadovaného výkonu. Zásobníky je možné instalovat v pod zemí, tak zejména v nad zemí, přičemž společnost TOMEGAS umožňuje zákazníkovi veškerý servis v oblasti bezpečnosti a komfortního užívání po celou dobu instalovaného systému. Denní náklady na veškeré poskytnuté služby se pohybují ve výši několika korun na den a představují zajímavou volbu pro všechny zákazníky uvažující o komfortním, ekonomickém vytápění se všemi pozitivními aspekty pro životní prostředí.

TOMEGAS zajišťuje svým zákazníkům kompletní služby od projektu, přes výhodný pronájem tlakového zásobníku, až po pravidelné údržby a revize.

Zkapalněný plyn rozvážíme autocisternami po celém území České a Slovenské republiky, a to i v těžko dostupných oblastech. Nádrže nemusí být umístěny přímo u hlavní komunikace, protože autocisterny jsou vybaveny až 40 metrů dlouhou plnicí hadicí. Zásobování je prováděno dle potřeb zákazníka, doprava a stočení zkapalněného plynu jsou již započteny v ceně.

MOŽNOST INSTALACE NA KLÍČ – BEZ STAROSTÍ

Image
Image
Image

video

schéma uložení zásobníku

TECHNICKÁ SPECIFIKACE ZÁSOBNÍKŮ

Image
Jsme 100% česká rodinná firma s více než 25letou historií.