TZBexpo 2021- první virtuální veletrh pro technické zařízení budov

Srdečně vás zveme na online veletrh pro technické zařízení budov v České a Slovenské republice TZBexpo 2021, který se bude konat ve dnech 23.- 26. února 2021 a na kterém nebude chybět ani expozice TOMEGAS.

Image

Jedná se o virtuální verzi populárního mezinárodního odborného veletrhu Aquatherm, veletrhu vytápěcí, regulační, ventilační, klimatizační, měřící a ekologické techniky. Ten se koná každý rok střídavě v Praze a Nitře a jeho 23. ročník měl proběhnout v únoru 2021 na Slovensku. Z důvodu pandemie covid-19 se nejprve uvažovalo o posunutí termínu konání veletrhu na duben 2021, nakonec bylo ale i toto datum zrušeno. 

 

Náhradou za Aquatherm Nitra 2021 se tak stal virtuální veletrh TZBexpo 2021. I když byl primárně cílen na slovenský trh, v České republice jsou firmy, které fungují i na Slovensku, jako právě TOMEGAS, a tak se jedná o slovensko-český projekt, který nabízí úplný přehled v oblasti technického zařízení budov. 

 

Pokud se rozhodujete, jaký způsob vytápění zvolit, pokud se chcete dozvědět více o zkapalněných plynech, jako je propan či propan-butan, o technických plynech a mnoho dalšího, nenechte si TZBexpo 2021 ujít a navštivte náš virtuální stánek TOMEGAS. Za 25 let působení na trhu jsme se vypracovali na pozici jednoho z nejvýznamějších dodavatelů v ČR i na Slovensku.